اخبار سیاسی

هیچ‌کس جز ملت ایران نباید برای سرنوشت خود تصمیم بگیرد

هیچ‌کس جز ملت ایران نباید برای سرنوشت خود تصمیم
بگیرد
سردار دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع دانشجویان دانشگاه امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه شما آینده‌سازان قدرت دفاعی ما در دریا‌ها هستید، اظهار داشت: همه بدانند پاسداران دریادل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هیچ‌کس اجازه دخالت و تجاوز به کشور را نخواهند داد.
سردار فدوی با بیان اینکه ایستادگی و حمایت ملت از کلام حق موجب حذف توطئه‌های دشمن می‌شود، خاطرنشان کرد: پیشرفت و امنیت جامعه در گرو یک «جهاد کبیر» است.
وی با اشاره به اینکه پیش از این سازه‌های قدرت ما را دیگران می‌ساختند، عنوان کرد: این یعنی پایه‌های قدرت ما در اختیار دیگران بود، اما به حول و قوه الهی، الان به این قدرت و فناوری دست یافته‌ایم و دشمنان از آن در هراسند.
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: برای مستقل بودن نیاز داریم که در حوزه‌های علم، فناوری، تولید قدرت، اقتصاد و در فرهنگ که نشانه‌های اصلی هویت یک جامعه است، استقلال کامل داشته باشیم.
وی با تأکید بر اینکه هیچ‌کس جز ملت ایران نباید برای سرنوشت خود تصمیم بگیرد، بیان کرد: این پیام ما است که اگر کسی بخواهد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرد، با جدیت با آنان مقابله خواهیم کرد.
سردار فدوی افزود: قدرت ما توقف‌ناپذیر است و این پیام را باید همه بدانند که ما به هیچ بیگانه‌ای اجازه دخالت در امور کشور را نخواهیم داد.
وی سپس با اشاره به اینکه ما امروز به فضل الهی سیطره دریایی خود را حفظ کردیم و پهنه دریایی خود را گسترش دادیم، گفت: امروز فناوری‌های نوین دریایی را در سطح مناسبی در اختیار داریم که این خود یک قدرت به حساب می‌آید.
در بخش ابتدایی این مراسم، سردار «عبدالرضا دبستانی» فرمانده دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای ضمن ارائه گزارش عملکرد فعالیت دانشجویان و اساتید، اظهار داشت: مأموریت نیروی دریایی سپاه تربیت پاسداران پرتلاش در تراز جمهوری اسلامی است.
سردار فدوی از موقعیت‌ها و تجهیزات دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای نیروی دریایی سپاه نیز بازدید کرد.
 

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8282488/هیچ‌کس-جز-ملت-ایران-نباید-برای-سرنوشت-خود-تصمیم-بگیرد

دکمه بازگشت به بالا