اخبار فضای مجازی

نوری: تیم ملی فوتبال ایران از لحاظ فنی سرتر از تیم ولز بود

نوری: تیم ملی فوتبال ایران از لحاظ فنی سرتر از تیم ولز
بود
محمد نوری پیشکسوت فوتبال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم ملی ولز اظهار کرد: تیم ملی فوتبال کشورمان از لحاظ فنی یک سر و گردن بالاتر از تیم ملی ولز بود و روزبه چشمی بازیکن استقلال به داد تیم ملی رسید و گل ارزشمندی به ثمر رساند و از آن طرف هم حسینی یک سیو دیدنی داشت و موقعیت تک به تک را گرفت.
او ادامه داد: تیم ملی ولز ضریب اشتباهش در خطوط  دفاع و هافبک زیاد بود و دروازه بان این تیم هم اشتباه فاحشی انجام داد و با اخراجش باعث از هم پاشیدن تیمش شد.
نوری درباره تغییر و تحولات تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی با تیم ملی ولز گفت: تغییرات در ترکیب  باعث شده بود که روند  فنی تیم ملی بهتر شود و ضعف‌ها پوشش داده شد و بازیکنان  نسبت به دیدار با انگلیس هجومی‌تر بازی کردند. البته بازیکنان ولز خسته شده بودند و با ۱۰ نفره شدن نتوانستند حمله کنند و ۲ گل دریافت کردند.
پیشکسوت فوتبال درباره تعویض‌های تیم ملی فوتبال در این بازی بیان کرد: روزبه چشمی با ورودش به زمین مسابقه توانست گل بزند و تعویض طلایی محسوب می‌شود. او بازیکن تاثیرگذاری بود و به خط هافبک کمک کرد.
او درباره بازی بعدی تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم ملی آمریکا اظهار کرد: اگر ملی پوشان بتوانند همانند دیدار با ولز برابر آمریکا بازی کنند در آن صورت می‌توانند حریف خود را شکست بدهند. البته امیدوارم ملی پوشان دچار غرور نشوند و برای برد به مصاف آمریکا بروند.  

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8292126/نوری-تیم-ملی-فوتبال-ایران-از-لحاظ-فنی-سرتر-از-تیم-ولز-بود

دکمه بازگشت به بالا