اخبار سیاسی

سلاح‌های نیروی زمینی ارتش چهار ویژگی شاخص دارند

سلاح‌های نیروی زمینی ارتش چهار ویژگی شاخص دارند
امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در سومین جشنواره تمرکزی طرح‌های لبیک یا امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) که در حوزه آماد و پشتیبانی برگزار شد، اظهار کرد: امروز نیروی زمینی به‌گونه‌ای آماده است که می‌تواند پاسخگوی هر نوع تهدید عملیاتی باشد.
امیر حیدری با تأکید بر ارتقای آمادگی رزمی نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش بر سه اصل ولایتمداری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری استوار است که با اجرای صحیح و دقیق این اصول می‌توان یک نیروی زمینی آماده و پاسخگو به نیاز‌های عملیاتی روز را شاهد باشیم.
وی ادامه داد: در طرح لبیک ۱ به دنبال ارتقای تحرک در سطح یگان‌ها هستیم که بحمدالله در مقطع کنونی تحرک در نیروی زمینی ارتش در حد مطلوبی افزایش یافته که شاهد پویایی در نیروی زمینی ارتش هستیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به آمادگی صد درصدی یگان‌ها در حوزه آمادی، تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش در طرح لبیک ۲ به دنبال گذر از تجهیزات و تسلیحات قدیمی است و در این حوزه شاهد دستاورد‌های مهم تجهیزاتی با چهار ویژگی دورزن، دقیق‌زن، هوشمند و دارای قابلیت شبکه شدن هستیم که در رزمایش‌های اخیر نیز توانسته‌ایم این نوع از تجهیزات را مورد تست و ارزیابی میدانی قرار دهیم.
وی با بیان اینکه موضوع آماد در نیروی زمینی ارتش از جایگاه مهمی برخوردار است، تصریح کرد: اگر در حوزه آماد به ویژه در زمان جنگ کم‌کاری کنیم، قطعا در میدان نبرد شکست خواهیم خورد؛ اما چنانچه در حوزه آمادی با تدبیر باشیم، علاوه بر افزایش توان دفاعی قطعا شاهد نابودی دشمنان خواهیم بود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان به اهمیت رسته آماد پرداخت و تأکید کرد: اعتقاد داریم که زیربنای تحرک، آماد است و هر نیرویی و سازمانی برای دستیابی به موفقیت، باید از یگان آمادی بسیار قوی و آماده‌ای برخوردار باشد.
پایان پیام/

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8306811/سلاح‌های-نیروی-زمینی-ارتش-چهار-ویژگی-شاخص-دارند

دکمه بازگشت به بالا