اخبار استان ها

محلات کمتر برخوردار در اولویت طرح‌های عمران شهری

محلات کمتر برخوردار در اولویت طرح‌های عمران شهری
ایسنا/یزد نماینده شورای اسلامی شهر یزد در منطقه یک شهرداری یزد محلات کمتر برخوردار را در اولویت طرح‌های عمرانی این منطقه خواند.

«فخر السادات خامسی» از ادامه اجرای عملیات عمرانی پروژه های منطقه یک شهرداری خبر داد و افزود: پیاده رو سازی بلوار های منطقه یک شهرداری بخصوص در بلوار ولیعصر عج امام شهر و بلوار صابر یزدی آغاز شده است.
وی از اجرای عملیات لکه گیری آسفالت معابر منطقه در محله‌های امام شهر و صدرآباد خبر داد و افزود: حفر چاه های جذبی در معابر این منطقه جهت جلوگیری از فرونشست زمین و دفع آب های سطحی ادامه دارد.
به گفته خامسی، انجام کارهای امانی در سطح منطقه، مناسب سازی ورودی ها و معابر برای معلولین در معابر منطقه یک و بازسازی و اصلاح سنگ های فرسوده سطح شهر از دیگر اقدامات عمرانی در حال اجرا در منطقه یک شهرداری است.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شورای شهر یزد، این مسئول در پایان با اشاره اینکه محلات کمتر برخوردار در اولویت طرح‌های عمرانی هستند، گفت: اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت معابر زیر شش متر در معابر این منطقه و زیرسازی کوچه های آن، جمع آوری پسماند های عمرانی و ساختمانی، زیر سازی کوچه های منطقه و حصار کشی و خرید و نصب مبلمان شهری در منطقه یک در دستور کار قرار دارد.
انتهای پیام

سورس :
https://www.isna.ir/news/1401061008018/محلات-کمتر-برخوردار-در-اولویت-طرح-های-عمران-شهری

دکمه بازگشت به بالا