اخبار اجتماعیاخبار ورزشی

اختلاف پاسور تیم ملی با عطایی تکذیب شد

اختلاف پاسور تیم ملی با عطایی تکذیب شد
محمدطاهر وادی، پاسور تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل هلند در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جهان درمورد این بازی اظهار داشت: هلند بهتر از ما بازی کرد. نیمیر عملکرد خوبی در این مسابقه داشت و می‌توان گفت که هلند با تک مهره خود بازی کرد. ما سرویس‌های خوبی زدیم، اما در توپ‌های برگشتی و حملات دچار مشکلاتی بودیم.
وی درمورد ویدئویی که از وی در فضای مجازی منتشر شده و اینکه گفته می‌شود با سرمربی تیم دچار اختلاف است، تصریح کرد: من هم آن ویدئو را دیدم، اما نمی‌دانم نام این کار را چه می‌توان گذاشت، شیطنت فضای مجازی یا هر چیز دیگر. اگر چنین چیزی بود آیا بازهم عطایی من را روانه میدان می‌کرد؟
پاسور تیم ملی والیبال ایران در تشریح آن صحنه، گفت: من علامتی برای حمله به مجرد دادم و فکر می‌کنم او متوجه نشد. من هم طبق روال پاس دادم. بعد از تعویض سرمربی تیم از من پرسید که در زمین چه اتفاقی افتاد و من هم گفتم که به اصغر علامت دادم، اما او به اشتباه حرکت کرد. کل موضوع همین بود.
وادی افزود: نمی‌دانم تصاویری که پخش شده از روی قصد بوده یا دلیل دیگری داشته که تنها همین قسمت را پخش کرده اند. کسی ندید که پس از آن صحنه آماده بودم و از عطایی پرسیدم که آیا دو تعویضه برخواهد گشت یا خیر؟ وی هم خطاب به من اعلام کرد فعلاً استراحت کن تا دوباره به بازی برگردی.
وی درخصوص بازی با برزیل در مرحله حذفی رقابت‌های قهرمانی جهان، اظهار داشت: برای آن مسابقه حدود ۵-۶ روز زمان داریم تا ریکاوری ذهنی کنیم. باید ذهن خود را قوی کنیم تا بتوانیم مقابل این تیم بزرگ نمایش قابل قبولی داشته باشیم که همراه با موفقیت باشد.
پاسور تیم ملی والیبال ایران درخصوص ناراحتی برخی از مردم بابت نتایج تیم ملی، عنوان کرد: نمی‌دانم چرا مردم نا امید می‌شوند؟ ما سه بازی انجام داده ایم که موفق به کسب ۲ پیروزی شده ایم. با یک باخت نباید تیم را رها کرد. ما با دو برد و یک باخت صعود کردیم. درست است که کمی شرایط مان سخت شده، اما مردم صبور باشند. ما کم کاری نخواهیم کرد و با تمام توان تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را برای ایران به ارمغان بیاوریم.

منبع :
https://www.yjc.news/fa/news/8228105/اختلاف-پاسور-تیم-ملی-با-عطایی-تکذیب-شد

دکمه بازگشت به بالا